Gyere el üzletünkbe!

Budapesten a Népliget szomszédságában található üzletünk, ahol óriási dohány, szén, vizipipa, és kiegészítő választékkal várunk!
map_vizipipa_.jpg
Nyitva: H-P 9-18.
1089 Bp. Elnök u. 20.

Házhoz szállítunk: Magyarország (999Ft), Szlovákia (1990Ft) Románia (2990Ft)       egész területére!

Segítünk!

Ha nem tudod, hogyan
válassz vízipipát,
dohányt, vagy egyebet,
itt találhatsz némi
iránymutatást!

Vásárlói iránymutató

Ha inkább szeretnél
tőlünk közvetlenül
kérdezni, vagy más
jellegű információra van
szükséged, hívd
kollégánkat!
06/70 348-2385

Vagy írj nekünk üzenetet

és hamarosan
válaszolunk.

Kérdésed van?
Megválaszoljuk!

Élő chat-ügyfélszolgálat Hétfőtől-Péntekig 9-18

Élő chat-ügyfélszolgálat

Hírlevél

A vízipipa füstjét elviszi a
szél, és nem is látszik
messzire, ezért ha
akcióinkról,
újdonságainkról első
kézből, biztos úton
szeretnél értesítést kapni,
iratkozz fel hírlevelünkre!

Hírlevélre feliratkozás
Vásárlói vélemények

Váráslóink mondták rólunk és az áruházunkról;

" Hétfő este fél10- kor megrendeltem a pipám és más egyéb cuccot. A rendelés nagyon könnyű volt. Keddre már a futárnak át is volt adva. és szerdára már le is szállították fél9-re. a csomag kibontása után szépen becsomagolt dolgokra lettem figyelmes. Minden törékeny dolgot buborékos fóliába megcsomagoltak így nem volt semmi baja semminek! Köszi szépen Srácok, még fogok tőletek rendelni:) További szép napot! Gárdonyi Róbert "

Írd meg a véleményed Te is és mi megjelenítjük az oldalon!

Online fizetés biztonságosan
  • Vásárlói vélemények
  • Részletes leírás
Vásárlói vélemények
Vélemények átlaga:3 pont az 5-ből
5 5/5

tenk17

2011.02.03 18:25:40

minden téren igaz
én már nem tudok hozzáfűzni semmit egyszerűen fantasztikus nincsenek szavak mennyire jó egyszerű tömni végig kellemes íz marad és nálam 1 fontos szempont hogy végre 1 olyan kerámia amire feszesen rá lehet rakni az alufóliát
5 5/5

tomcsa10

2011.01.19 19:18:21

Nagyon Jó Kerámia!
Nagyon Jó Kerámia.Mivel kúp van benne,azér nemtud lefolyni a melassz a dohányból.Egyszerüen kiváló minőség!
0 0/5

leomessi19

2010.07.09 16:24:45

Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Szerintem ez a legkiválóbb kerámia ahhoz, hogy igazán élvezetes lehessen egy-egy vizipipázás. Mindenki aki akar egy jó kis élményt és kiváló ízt akár kevésbé drága (roszabb minőségű dohányra gondolok) az is a lehető legjobb hatást érheti el vele.
Írd meg a saját véleményed erről a termékről!
Hogyan értékeled ezt a terméket? Kérjük válassz 1-től 5-ig egy értéket!
Termék értékelése

3/1 Profi kerámia szett vs. Vortex kerámia

KDT3AZ1SZINEIK.jpg KDTVORTEXFEKK.jpg

Az alábbiakban olvashatod tesztcsapatunk egyik termék tesztjét, ahol pont ezt a kerámiánkat hasonlították össze a praktikus 3 az 1-ben kerámiával. Folyamatosan teszteljük termékeinket ,hogy megkönnyítsük a termékek közötti választást. Minden ilyen tesztet megtalálsz az adott termék oldalán, a "Részletes jellemzők" fül alatt. A cikket ezúton is köszönjük Mátay Ákos-nak!

Vortex: súly 112 gr magasság: kb 85mm átmérő: 70 mm belső átmérő: 60 mm, dohánytartó mélysége: 20 mm, alsó átmérő 28 mm befelé szűkülő egyiptomi

20 gr dohányt tömtem lazán a kerámiába

Tesztkörnyezet egyezik a fenn leírtakkal.

Alapvető különbségek: forma, kialakítás!

A vortex kerámia kialakításánál arra ügyeltek, hogy a dohány nedvességtartalma ne folyhasson ki a pipa testbe és a tartályba, illetve a légáramlás fokozott biztosításával (vortex=örvény) a dohányban lévő aromák intenzívebben és tovább érvényesülhessenek.

Míg a  3 in 1 kerámiával 2 óra 5 perc volt a „futam idő” 20 gr dohánnyal, addig a vortex 2 óra 35 percet teljesített. Sokkal intenzívebb íz hatást lehet érzékelni, és jóval tovább ezzel a kerámiával, tehát fajlagosan takarékosabb a dohánnyal. Nem utolsó sorban a pipázás utáni munkát is megkönnyíti, mert nem lesz olyan koszos, sem a pipa test belseje, sem a tartály.

Egyéni véleményem szerint nem is kétséges, hogy a Vortex kerámia sokkal jobb vétel, mint a 3 in 1 kerámia, bár kétségkívül a Vortex nem védi meg a szőnyeget, ha feldől a pipa!

Ha megtettszett a leírtak alapján, ne habozz megrendelni!